Aet

Aet

Tõug: Eesti hobune
Sünniaeg: 2011. a. maikuu
Sugu: Mära
Õpetuse tase: Sadulas
MÜÜDUD

See on väga heade liikumistega sportliku kehaehitusega eesti hobuse mära, kes on näidanud suurt hüppetahet – kuigi tema praegune omanik ei ole seda külge ise temas arendanud. Hobuse eelmine omanik on temaga aga hüpanud küll ning hobune hüppas hea meelega. Aet sõidab vabalt kõigis kolmes allüüris ning saab hakkama nii platsil kui maastikul. Ta võiks sobida ka sporti.

Temaga on ratsutanud ka algajad, kuid kuna viimasel ajal on treeningut olnud vähem, ei saa teda praegu algajatele soovitada. Samuti ei ole ta praegu sobilik lemmikloom väikelastele üksi tegelemiseks, vaid vajab sellise inimese kätt, kes hobuseid tunneb.

Iseloomult on Aet selline hobune, kellele meeldib väga liikuda ja kellel on palju energiat. Seepärast ei sobi talle pikalt tallis või koplis ilma sõitmata seismine. See võib muuta ta tormakaks.

Aet ei löö, ei hammusta ning on loomaarsti ja sepa sõber. Hobune on täiesti terve. Ta on regulaarselt värgitud, tema hambad on korras, ta on vaktsineeritud ja talle on antud ussirohtu. Hobusel on ka pass ja kiip.

Karjas ta ei domineeri ning on pigem tagasihoidlikum. Maiuse eest on Aet nõus kõike tegema. Ta on elanud suurema osa elust vabapidamisel, aga saab hakkama ka tallis.

See mära on korra ka varsunud.

Kui Sa soovid selle hobuse kohta lisainfot, siis palun saada meile sõnum! Aitame sind meeleldi ja meie teenused on hobuse ostjale alati tasuta. Kui Sa soovid aga vaadata PRIA Hobuslaste registri väljavõtet selle hobuse kohta, et saada teavet põlvnemise, jõudluse ja palju muu kohta, siis palun VAJUTA SIIA.