Meie teenus

Meie teenus

EESTI HOBUSED on internetiturg ja teabekogumik, millel on kaks eesmärki:

 • Viia kokku hobuste ostjad ja müüjad – nii meilt kui välismaalt.
 • Koguda ja tutvustada teavet Eesti hobusekultuuri, tõugude ja hobusekasvatamise ajaloo kohta.

Meie teenuse hind hobuse müüjale on 49 eurot iga müüdud hobuse kohta. Kuni me ei ole sinu hobusele ostjat leidnud, ei pea sa aga tasuma midagi. Hobuse ostjale ja niisama külastajale on veebilehe kasutamine mõistagi tasuta.

HOBUSE MÜÜMINE

Hobuse müümine meie netiturul koosneb viiest sammust.

 1. KOKKULEPE. Kui sa soovid oma hobust müügi eesmärgil siin reklaamida, siis palun anna meile sellest teada. Kontaktinfo leiad sa lehekülje paremast äärest (või kerides alla, kui kasutad nutitelefoni), pealkirja alt “Klienditeenindus”. Saadame sulle meie lihtsa ja lühikese Kokkuleppe teksti, millega tutvumise ja nõustumise järel oled Sa teenuse kasutamiseks valmis.
 2. eesti hobused
  Pildi tegi Kaia Õispuu.
  KIRJELDUS, FOTOD & VIDEOD. Kui Kokkulepe on sõlmitud, on aeg saata meile võimalikult palju infot oma hobuse kohta. See võib olla nii kirjalikus, visuaalses kui audiovisuaalses vormis e. saata võiksid meile nii kirjeldusi, fotosid kui videosid. Koostame nende abil sinu hobusele profiili ja kui oled otsustanud ka müügihinna, on kõik ostja leidmiseks valmis.
 3. OOTAMINE. Kui müügiprofiil on hobusele loodud, ei ole teha muud, kui oodata. Meie teeme samas teavitustööd ja otsime sinu hobusele ostjat nii Eestist kui välismaalt.
 4. MÜÜMINE. Kui oleme sinu hobusele huvilise leidnud, anname talle sinu kontaktinfo ja te saate kõiges omavahel kokku leppida. Kui huviline on välismaalane ja Sa vajad abi kirjavahetuse või kõne tõlkimisel, siis aitame sind meeleldi ka sellega.
 5. TASUMINE. Kui oled hobuse kenasti ära müünud, siis palume sinult arve alusel tasu ka meie teenuse eest, mis on ühe müüdud hobuse kohta 49 eurot.

HOBUSE OSTMINE

Hobuse ostmine on mõistagi lihtne!

 1. Uudista ja uuri meie hobuseturul kirjeldatud hobuseid.
 2. Kui leiad huvipakkuva looma, siis küsi meilt omaniku kontaktinfot.
 3. Räägi temaga läbi ja kui kõik sobib, sõlmi tehing.

Aitame sind meeleldi ka võõrkeelse suhtlemisega, kui Sul sellest ostutehinguni jõudmiseks kasu on.

REKLAAMI OSTMINE

eesti hobusedSa võid osta oma tootele või teenusele meilt reklaami. Selleks vajame sinult lühikest teksti ja väikest pilti, et koostada samasugune reklaamaknake nagu me oma sadulapoele tegime.

Me ei taha seda lehte reklaamiga üle koormata ja seetõttu ei ole meil kunagi rohkem kui 2 reklaamile mõeldud aknakest ja need asuvad küljepaanil. Meile ei meeldi ka vilkuvad reklaamid ja seetõttu palume sinult reklaami jaoks ainult teksti ja pilti, mille formaat võiks olla kas *.png või *.jpg.

Sellise reklaami hind on 0,33 eurot ühe päeva kohta ühes keeles. Kui sooviksid nt. reklaamida oma teenust 10 päeva meie soome- ja inglisekeelsetel lehtedel, oleks selle hind 6,60 eurot.